background
logotype

Formularz zgłoszeniowy

W celu zgłoszenia udziału w spotkaniu proszę pobrać poniższy formularz, a następnie odesłać go po wypełnieniu na adres mailowy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz formularz zgłoszeniowy:

Znalezione obrazy dla zapytania ikona pdf formularz.pdf

Instrukcja postępowania z formularzem elektronicznym:

Dokument jest zbudowany w bardzo przyjazny sposób, do poprawnego wypełnienia formularza nie jest wymagane jego drukowanie, ręczne wypełnianie jak i potem skanowanie i ponowne odsyłanie pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

Po pobraniu dokumentu na dysk twardy własnego komputera, należy otworzyć plik formularz.pdf w programie Adobe Reader (do pobrania ze strony www.adobe.com).

W dokumencie znajdują się pola edycji oraz pola wyboru. Pola z podaniem danych osobowych są obowiązkowe, natomiast  pola wyboru osoby towarzyszącej i uczestnictwa w wycieczce  należy zaznaczyć klikając w nie wskaźnikiem myszki.

Pola edycji miejsce pracy oraz specjalizacja nie są obowiązkowe.

Po poprawnym wypełnieniu formularza należy go zapisać oraz wysłać na podany adres e-mail.

W przypadku problemów z formularzem elektronicznym proszę pobrać zwykły formularz, po ręcznym wypełnieniu proszę wysłać skan na podany wyżej adres kontaktowy.

formularz.pdf

 

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok